5 důvodů proč prodávat nemovitost se zkušeným makléřem

Vybíráte si realitní kancelář pro prodej Vaší nemovitosti? Dáme Vám 5 důvodů proč spolupracovat s námi. 

Prodej nemovitosti je náročnou obchodní transakcí, která se skládá z několika procesních kroků a vyžaduje poměrně složité právní operace. Chyba či opomenutí některých detailů ve smlouvě nebo nekorektně stanovené údaje v podání pro katastr a další rizika vycházející z nedostatečné zkušenosti s prodejem nemovitostí mohou vést ke zbytečnému snížení ceny prodávané nemovitosti, k finanční ztrátě, nebo dokonce ztrátě nemovitosti samotné.

Vyplatí se také zvážit cenu času, kterou byste jako samoprodejce museli investovat do přípravy a všech administrativních úkonů spojených s převodem nemovitosti. Navíc si představte kolik času byste museli věnovat samotným prohlídkám s případnými zájemci o nemovitost.

1.Naše zkušenosti pro Váš prospěch 

Nadšení pro maximální uspokojení potřeb zákazníků je hlavním důvodem, proč síť  roste nepřetržitě již více než čtyřicet pět let. 

2. Jsme vidět 

Všem svým zákazníkům dáváme možnost využít kompletní spektrum služeb a způsobů jak prezentovat nemovitost, včetně inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech. 

3. Velká prodejní síla znamená lepší výsledek 

Podle nezávislé tržní studie jsme realitní značka která  má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu.

4. Etické jednání je pro nás základ 

Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel. Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s  Etickým kodexem a  Reklamačním řádem. Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy  Zaručené spokojenosti zákazníků. Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme  Profesionálními prodejními standardy. 

5. Neustále se vzděláváme, abychom vám pomohli v dynamické době 

Všichni makléři  jsou pravidelně vzdělávání . Akademie je kvalitní vzdělávací program založený na dlouholetých mezinárodních zkušenostech odborníků. Je zaměřena na odborné znalosti a prodejní dovednosti s důrazem na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí. Makléři skládají náročné zkoušky, na jejichž základě jsou certifikováni. 

Sdílejte:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Oblíbené články

Odhad nemovitosti zdarma Plzeň